10.3.2019
SEINÄJOEN URHEILIJOIDEN LUISTELIJOIDEN KAUDEN 2018-2019 PARHAAT AJAT
KOTIMAA ja ULKOJÄÄT               ULKOMAAT, HALLI ja VUORISTO      
LUISTELIJA SARJA 100 m 300 m 500 m 1000 m 1500 m 3000 m 5000 m 10000m 100 m 300 m 500 m 1000 m 1500 m 3000 m 5000 m
AATU HAUTAMÄKI M 0:42,30
PEKKA KOSKELA M
LAURI LINDEN M 7:58,96
TOMMI PULLI M
VALLE VIERTOLA M
JUHO-JAAKKO YLI-ILKKA M 0:40,75 1:23,15 8:31,00 17:34,51
JAAKKO HAUTAMÄKI M 0:40,24 1:20,86 2:06,96 4:21,55 7:30,63 15:55,15 0:38,55 1:17,50 1:57,80 4:07,13 7:19,27
TIMO RISKU M35
MIKA KOIVUPUISTO M40 0:13,55 0:57,15 0:53,86 1:57,45
JUHA SANTTILA M40 0:11,69 0:45,80 1:33,66 2:32,01 1:04,01 1:33,49
ARI HILTUNEN M45 0:12,52 2:34,07 8:59,49 18:51,08
ANSSI KALLINEN M50
TAPANI RENKO M65 0:47,66 1:37,62
KATI LEHTONEN N45
                                 
SUSANNA LEHTINIEMI N
ELINA RISKU N 
VEERA SARKANEN N
                                 
KATRIINA KESKI-OPAS N
                                 
PETTERI LEHTINIEMI B17-pojat 0:11,37 0:42,64 1:29,48 2:25,60 5:41,09 10:23,62
JUUSO LEHTONEN B17-pojat 0:10,86 0:39,89 1:22,48 2:07,92 4:46,72 8:53,11 0:38,48 1:16,73 2:02,35 4:26,21
TUDOR PRISADA B17-pojat 0:11,29 0:42,71 1:29,59 2:21,57 6:17,65 0:41,44 1:24,92 2:15,53
                                 
ANNI RINTA-KETURI B17-tytöt
SINI SIRO B17-tytöt 0:11,65 0:44,66 1:32,46 2:30,80 5:32,22 0:43,55 1:29,72 2:20,70 5:16,60
                                 
URHO HILTUNEN C15-pojat 0:12,09 0:45,90 1:35,76 2:32,64 5:23,10 0:44,17 1:29,93
MATIAS KOIVUPUISTO C15-Pojat 0:12,39 0:48,09 1:38,31 2:32,51 5:28,89 9:30,03
JOONATAN SALIN C15-pojat 0:12,90 0:51,57 1:47,81 2:48,46 6:09,64 0:56,03 2:02,41
SAMPSA SANTTILA C15-pojat 0:11,61 0:44,05 1:30,13 2:21,50 4:59,74 8:55,63 0:42,86 1:25,95 2:16,58
                                 
VEERA LEHTONEN C15-tytöt 0:12,90 0:48,09 1:40,98 2:42,66 5:53,70 0:46,91 1:38,78 2:37,16
MILA SIRO C15-tytöt 0:12,42 0:50,64 1:49,18 2:56,56 6:47,80
CHARLOTTA KALLINEN C15-tytöt
JANETTE PIRHONEN C15-tytöt 0:12,59 0:49,64 1:46,52 2:52,31 6:10,19 0:46,34 1:40,41 2:43,95
                                 
EERO PÄIVÖLÄ D13-pojat 0:53,38 1:50,23
LUKA RINTALA D13-pojat 0:12,16 0:47,49 1:38,95 2:34,69 5:27,64 0:44,03 1:30,03
                                 
JENNA HEMMINKI D13-tytöt
                                 
EEMELI LASSILA E11-Pojat 0:14,78 0:39,49 1:04,49 2:24,89 3:25,17
EEKA RINTALA E11-pojat 0:13,52 0:34,77 0:58,66 2:08,94 3:08,18
VEIKKA SANTTILA E11-pojat 0:13,87 0:36,78 1:00,41 2:10,65 3:14,54
LUUKAS HYTTY F8-pojat
JANNE JOHNSON F8-pojat
JOONATAN HIETANEN G7-pojat 0:39,62
LAURI HYTTY G7-pojat
ANTTONI RISTIMÄKI G7-pojat 0:20,64 1:01,91 1:41,17
SAMUEL RUUSUNEN G7-pojat 0:21,32 1:19,65 2:09,55
LEEVI SYRJÄNEN G7-pojat 0:18,64 0:58,17 1:32,49
EELI TOIVONEN G7-pojat 0:21,31 1:03,98 1:52,42
VILJAMI HONGISTO G6-pojat 0:30,53
LAURI KYTÖNIEMI G6-pojat 0:28,27
                                 
NELMA ARVOLA E11-tytöt 0:14,44 0:40,93 1:08,81 2:35,53 3:45,18
OONA KOIVUPUISTO E11-Tytöt 0:14,84 0:40,04 1:08,41 2:32,94 3:31,84
SAAGA RINTALA E11-tytöt 0:15,03 0:41,32 1:11,96 2:49,16 3:51,91
MEEA SIRO E10-tytöt 0:15,03 0:48,13 1:26,65 3:05,36 4:33,07
SOFIA HIETALA F8-tytöt 0:30,93 1:23,54
HILJA HILTUNEN F8-Tytöt 0:17,14 0:49,49 1:32,27 2:57,05
EEVI KOIVUPUISTO F7-Tytöt 0:18,58 0:58,01 1:45,55 3:42,27 5:13,47
EVELIINA HONGISTO G7-tytöt 0:21,19 1:01,26 1:45,42
ROOSA KORTESNIEMI G7-tytöt